АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Стоматологія

Наші домашні вихованці потребують догляду за ротовою порожниною не менше за нас. У них теж залишаються шматочки їжі між зубами, що призводить не тільки до неприємного запаху, а й до різних хвороб. Захворювання ротової порожнини та зубів поширені у молодих та дорослих тварин. У пащу вихованця потрапляє багато речей, і вони, на жаль, не завжди корисні. В результаті можуть розвинутись запалення, поширитися мікроорганізми. Головне – не допускати розмноження бактерій та вчасно звернутися до ветеринара із проблемою.

Ознаки хворих зубів

Багато порід собак стерпно переносять зубний біль і не подають вигляду, що у них щось не так. Тому експерти радять регулярний огляд ротової порожнини собаки. Існує кілька ознак, які можуть стати тривожним дзвіночком, що говорить про проблеми із зубами у вашого улюбленця:

 • Неприємний запах із пащі.
 • Пригнічений настрій.
 • Тварина треться мордою о сторонні предмети.
 • Перестає із задоволенням їсти корм.
 • Пережовує на одному боці щелепи.
 • Роняє їжу з пащі.

Утворення зубного каменю

На зубах регулярно залишаються частинки їжі, що є живильним середовищем для розмноження мікроорганізмів. Також зуби обволікає наліт – це суміш бактерій та клейких речовин, що вони виділяють. Якщо такий наліт не видаляти, він утворює тверду структуру, за рахунок мінералів у слині, і перетворюється на зубний камінь. Таким чином, зубний камінь – це сукупність бактерій, які постійно присутні у пащі тварини та негативно відображаються на стані зубів та тканин. Вихованці постійно ковтають бактерії та токсини, що ті виробляють, а це призводить до хвороб нирок та шлунка.

У домашніх умовах можна безпечно видаляти м’який шар нальоту, але самостійне зняття зубного каменю може травмувати ясна тварини. Важливо видалити як видимі відкладення, а й бактерії під яснами.

Профілактичні заходи

Будь-яку хворобу краще заздалегідь передбачити, ніж лікувати. Вихованці не можуть самі піклуватися про здоров’я своїх іклів. Тому власнику варто виконувати прості заходи профілактики:

 1. Чистити зуби тварині рекомендується приблизно 2 рази на тиждень. Важливо застосовувати спеціальні пасти, що безпечні та не впливають на внутрішній стан вашого улюбленця.
 2. Годування кормом може уповільнити утворення нальоту на іклах. При поїданні сухого паяння в пащі у собаки залишається менше відкладень їжі.
 3. Корисно розкушувати крокети. Це зчищає наліт. Під час активного жування утворюється велика кількість слини, що змиває залишки їжі. Розміри крокет повинні відповідати розмірам тварини.

У спеціалізованих магазинах можна знайти безліч різних дентальних іграшок та ласощів, які також допомагають очистити зуби від нальоту.

Послуги клініки АБДЕМ

Професіонали нашої клініки проводять лікування простих та занедбаних захворювань. Тут ваша домашня тварина отримає максимум уваги та отримає правильний діагноз та безболісне лікування. Ветеринарна клініка пропонує широкий спектр стоматологічних послуг:

 • Лікування запущених зубів.
 • Ультразвукове чищення каменю.
 • Видалення іклів та інших зубів.
 • Лікування карієсу та просте чищення.

Всі ці послуги надаються на високому рівні, медикаменти та інструменти мають перевірені сертифікати якості та безпеки, тому ви можете не перейматися здоров’ям вашої тварини.