АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Останнім часом люди почали заводити у будинку дрібних тварин:

  • морських свинок,
  • хом’яків,
  • щурів,
  • шиншил.

Всі ці тварини належать до гризунів.

Цим тваринам необхідний спеціальний догляд. Вони швидко звикають до людини, яка їх доглядає. Тривалість життя у гризунів невелика:

  • морські свинки та кролики проживають 5-8 років;
  • щури та хом’яки до 3-х років;
  • бурундуки 8-12 років;
  • шиншили до 20 років.

Нормальна температура тіла від 38 до 39 0С, шиншили 36-37,5 0С.

Домашні тварини одного виду найчастіше не відрізняються щодо правил догляду за ними. Це не стосується гризунів. Кожен із видів вихованців (або це шиншила, морська свинка або просто щур) потребує індивідуального способу догляду. Саме тому умови, в яких живе вихованець, раціон, час сну та неспання повинні відповідати їхнім потребам.

Ці відмінності стосуються і лікування гризунів, оскільки хвороби кожного з них протікають по-різному. До речі, кролики часто хворіють на розлад шлунка, щури ж страждають від онкологічних захворювань. Лікування гризунів (хом’яків, шиншил, кроликів, дегу, щурів тощо) відрізняється між собою. Тому їх слід обстежити, звернувшись до лікаря, який спеціалізується на гризунах – ратологу.

Без необхідних знань про хвороби гризунів, і який їм необхідний догляд, можна пропустити хворобу, що може призвести до смерті. Симптоми гризунів який завжди явно видно. Необхідно уважно стежити за поведінкою гризуна, щоб бачити найменші зміни у його поведінці. Основним симптомом, через який відразу необхідно звернутися до ветеринара ратолога – відмова тварин від прийому їжі. Це стосується всіх гризунів: кроликів, щурів, хом’яків, шиншил.

Якщо активність гризуна знизилася, він млявий і мало їсть (гірше, якщо не їсть взагалі), радимо негайно звернутися до лікаря за консультацією до ветклініки. Самостійне лікування гризунів вдома може завдати йому шкоди. Саме тому консультацію ветеринара та лікування тварини необхідно розпочати якомога раніше.

Хвороби щурів, хом’яків, кроликів або шиншил мало вивчені, і людям, які не знаються на правильному лікуванні погано відомо про ефективні методи лікування тварини. У зв’язку з цим ми не рекомендуємо самотужки намагатися вилікувати домашнього гризуна. Якщо ви помітили у тварини нетипову поведінку – звертайтеся до ратологів-ветеринарів ветеринарної клініки «АБДЕМ».

Фахівець з кроликів, хом’яків, шиншил, щурів та інших гризунів проведе діагностику і точно поставить діагноз, після цього гризуну призначається спеціальне лікування. Виходячи з діагнозу, гризуну призначається індивідуальна програма обстежень та лікування. За потреби ви можете отримати консультацію лікаря ратолога по телефону. Ціни на лікування гризунів у Києві уточнюйте у менеджера по телефону.

У ветклініці «АБДЕМ» лікування гризунів включає терапію, діагностику, вакцинацію, офтальмологію, стоматологію, хірургію, лікування проблем зі шкірою та інші. Якщо у вас виникла потреба у діагностиці чи лікуванні вашого гризуна – звертайтеся до лікарів нашої ветеринарної клініки. Ми надаємо консультацію щодо догляду, лікування, харчування та утримання гризунів. А також у нашому ветеринарному магазині є спеціальний корм для гризунів та необхідні аксесуари для їх утримання.