АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Ветеринарна клініка АБДЕМ має відділення лабораторної діагностики, де можна провести повний спектр необхідних аналізів у найкоротші терміни. Кожен власник може пройти повне обстеження домашнього вихованця за цілком прийнятними цінами. Наша лабораторія має такі переваги:

  • професійне обслуговування та отримання точних результатів;
  • застосування сучасних методів діагностики відповідно до напряму розвитку ветеринарної медицини;
  • уважний медперсонал;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У лабораторії нашої клініки є сучасне обладнання нового покоління та штат кваліфікованих лікарів-лаборантів, які швидко зроблять аналіз крові. Отримання результату залежатиме від типу дослідження.

Загальний клінічний аналіз крові

Для ветеринарної медицини діагностика за допомогою загального аналізу крові дає повну картину загального стану організму тварини в цілому, а також допомагає визначити широкий спектр запальних, інфекційних, гематологічних та алергічних захворювань. Для забору крові використовуються тільки одноразові матеріали, кров береться з вени тварини.

Розшифровку загального аналізу крові виконує лікар. Для достовірності показників дуже важливо, щоб Ваш улюблений вихованець протягом 8 годин нічого не їв, можна пити чисту воду. За дотримання цих умов загальний аналіз крові покаже справжню клінічну картину в стандартному вигляді, де будуть відображені такі показники: кількість еритроцитів та лейкоцитів, гемоглобін, гематокрит, тромбоцити, паличкоядерні і сегментноядерні нейтрофіли, зозінофіли, лімфоцити. Весь перелік складається з 21 показнику, за окремим запитом лікарю можуть надати 3 діаграми та лейкоформулу.

Біохімічний аналіз крові

Цей вид обстеження дозволяє лікарю оцінити роботу печінки, нирок, підшлункової залози, жовчного міхура та інших важливих органів тварини. За допомогою деяких показників можна виявити патологію серця, нирок та інші функціональні порушення. Біохімічний аналіз крови допоможе:

  • виявити захворювання на початковій стадії;
  • здійснити спостереження та контроль над процесом лікування;
  • встановити чітку картину протікання та розвитку хвороби;
  • встановити остаточний діагноз.

За допомогою біохімічного аналізу крові можна провести дослідження білків, ферментів, ліпідів, неорганічних речовин та вітамінів, а також немолекулярних азотних речовин. Відхилення від норми вищезазначених показників є порушенням діяльності організму тварини. Провести вірну розшифровку та оцінити стан здоров’я тварини може тільки кваліфікований лікар.

Існують деякі фактори, котрі можуть впливати на точність результату. До них відносяться: температурний режим, якість реагентів, точність вимірювань екстинкції холостих проб, тому в лабораторії ветеринарної клініки АБДЕМ створені всі умови для проведення максимально точного біохімічного аналізу крові.