АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Грибкові захворювання тварин – ураження шкіри, викликані сильним свербінням, випаданням вовни, виникненням бляшок та різних виразок. Шкіра будь-якої тварини виконує захисну функцію, при будь-яких порушеннях шкірного покриву у домашнього вихованця може з’явитися стрес і негативні наслідки. Власникам домашніх тварин слід знати, що деякі грибкові інфекції можуть не тільки погіршити зовнішній вигляд, а й призвести до серйозних наслідків, у тому числі і до смерті.

Діагностика грибкових захворювань

Існує кілька різновидів грибка у тварин, і лише деякі види становлять особливу небезпеку. Як показує практика, системні грибкові інфекції зустрічаються набагато рідше, вони притаманні тваринам із хронічними захворюваннями та слабким імунітетом.

Всі грибкові інфекції умовно поділяються на два типи:

  • захворювання слизової оболонки та шкіри (стригучий лишай, дріжджовий стоматит);
  • поразка внутрішніх органів, у разі захворювання вважається системним.

Грибкові інфекції у тварин складно розпізнати, бувають випадки, коли симптоми не спостерігаються. Якщо зараження пройшло давно, шерсть стає тьмяною і починає сипатись. У деяких випадках спостерігаються невеликі лисиці, ну а якщо у тварини занадто довга шерсть, помітити подібні симптоми практично неможливо.

Ветеринарна клініка АБДЕМ пропонує якісну допомогу домашнім вихованцям, у нас можна пройти повне обстеження та отримати ефективне лікування, яке проводиться до абсолютного одужання.

Все починається з якісної діагностики грибкової інфекції, що базується на комплексному підході. Сюди входить: зіскрібки, трихоскопія, культуральні та цитологічні дослідження. Особливу увагу при діагностиці наші фахівці надають виявленню системних захворювань.

Щоб визначити грибок, лікар призначає такі види аналізів:

  1. Кров на бактеріологію.
  2. Кров на алергію.
  3. Розгорнутий біохімічний аналіз крові та сечі.

У нашій клініці широко практикується діагностика грибка за допомогою лампи Вуда, при просвічуванні шерсть матиме смарагдовий колір. У цьому випадку лікар відразу призначає необхідне лікування, а для визначення виду грибка, кількості бактерій та швидкості їх розмноження потрібне комплексне діагностичне обстеження.

Лікування грибкових інфекцій у ветеринарній клініці АБДЕМ

Найчастіше серед грибкових інфекцій фахівцями ветеринарної клініки АБДЕМ відзначаються дерматофітія та дріжджові інфекції, поверхневі та глибокі мікози зустрічаються рідше. Слід знати, що дерматофітія – заразна інфекція, вона може перейти на людину або на здорову тварину через шерсть, довкілля та предмети догляду.

При локалізованій формі захворювання лікар-ветеринар призначає місцеве лікування. На осередку ураження шкіри вистригається шерсть і наноситься протигрибковий засіб у вигляді мазі або крему. Генералізована форма захворювання лікується таблетками, ін’єкціями, а також лікувальними шампунями, які мають у своєму складі протигрибкові препарати.

Лікування в клініці АБДЕМ триває до тих пір, поки два зіскрібки, взяті у тварини з інтервалом часу 2-3 тижні, не покажуть негативний результат. Лікарі ветеринари клініки АБДЕМ радять своїм відвідувачам якнайчастіше проходити діагностику, а за перших ознак інфекції проводити своєчасне лікування.