АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Стерилізація кішок

Купуючи кішку, слід заздалегідь подумати, щоб її стерилізувати, якщо ви не плануєте розводити кошенят. Стерилізувавши свого вихованця, ви позбавитеся зайвої збудливості тварини і попередите розвиток хвороб репродуктивної та сечостатевої системи кішки. Зробити стерилізацію кішок ви можете у нашій ветеринарній клініці. Якщо не передбачається в майбутньому розводити потомство, то кішку краще стерилізувати – це позбавить її проблем у старшому віці.

Як відомо, кішки під час течки вночі голосно кричать, виявляють агресію та дряпають меблі. Застосування таблеток не завжди допомагають тваринам заспокоїтись, і вони недовго діють. Пам’ятайте, що кожна тічка без запліднення негативно впливає на здоров’я кішки.

Якщо ви хочете заощадити на стерилізації кішки – стежте за нашими знижками. Наразі проводиться акція на стерилізацію кішки у Києві.

Існує чотири методи стерилізації кішок:

  • Трубна оклюзія. Перетягування маткових труб запобігає зачаттю, але не змінюється гормональне тло кішки, зберігається загроза запалення матки.
  • Гістероектомія. Видалення матки при збереженні яєчників не змінює поведінку кішки, тічки продовжуються, залишається ризик кісти яєчників.
  • Оваріектомія. Видалення яєчників припиняє вироблення статевих гормонів, тічки не виникають, але метод придатний тільки для молодих котів, що ще не народжували.
  • Оваріогістероектомія. Видалення матки і яєчників показано для дорослих самок, що народжували, метод припиняє репродуктивність кішки, рятує від багатьох хвороб.

У процесі операції робиться невеликий розріз черевної порожнини із вилученням органів (яєчників чи матки). Після операції накладають шви на черевну стінку та шкіру. Для шва використовують нитки, які згодом самі розсмоктуються. Після цього 10-12 днів кішка повинна мати післяопераційну попону, яка захищає рану від інфекцій.

Стерилізувати кішку рекомендуються віком від 6 місяців, тобто після остаточного дозрівання її статевої системи. Стерилізація запобігає небажаній вагітності, а також позбавить кішку багатьох захворювань.

Стерилізація собак

Стерилізація собак – одна з найбільш затребуваних операцій у нашій ветклініці. Ця хірургічна операція відпрацьована роками і ускладнень під час неї практично не буває. Стерилізувати собаку можна двома методами: оваріоектомія та оваріогістеректомія. У разі оваріектомії видаляються тільки яєчники, у другому випадку і яєчники та матка. На практиці частіше робиться оваріогістеректомія. У нашій ветеринарній клініці ця операція виконується практично кожен день, і для наших ветеринарів вона є простою, але все ж таки ми ставимося до кожного клієнта індивідуально і дотримуємося всіх правил. Для власників собак – це завжди хвилюючий процес, особливо те, що собака буде під наркозом. Про успішний наслідок стерилізації собак пишуть багато хто, а от про тривоги господарів говорити не прийнято. Але саме відкритий діалог із власником собаки зможе розвіяти усі страхи перед стерилізацією.

Як переноситься наркоз і які можуть бути від нього наслідки?

Наркоз, який застосовується у нашій ветклініці, абсолютно безпечний, переноситься тваринам легко, якісь ускладнення бувають вкрай рідко. Виходячи із віку та ваги для кожного пацієнта підбирається необхідна та безпечна доза препарату. У ветеринарній клініці «АБДЕМ» ветеринари застосовують виключно дозволені та сертифіковані засоби для наркозу.

Як доглядати собаку після стерилізації? Скільки часу їй знадобиться на відновлення?

Собаку після нашої ветклініки ви можете забрати вже після того, як дія наркозу закінчиться, під час наркозу вона знаходиться під наглядом ветеринара. Після цього ви отримаєте детальні рекомендації щодо подальшого догляду. Нічого складно у післяопераційному догляді немає – шви самому знімати не треба (вони розсмоктуються самі), лише 10-12 днів треба носити попону.

У нашій клініці ціна на стерилізацію собак фіксована. Ви не доплачуєте окремо за наркоз чи витратні матеріали.