АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Ветеринарна онкологія – розділ медицини, який діагностує та лікує новоутворення у вигляді пухлин. Це досить серйозна проблема, і хоча точна причина появи захворювання ще не вивчена, цілком очевидно, що розвитку сприяє погана екологія, різні види випромінювань, неправильне харчування, спадковість та інші фактори.

Онкологічні захворювання торкаються всіх органів тварини, і тут дуже важливо виявити патологію в стадії доброякісної пухлини. Першими ознаками прояву хвороби може бути поганий апетит, різке схуднення та погіршення загального стану. Своєчасне звернення до ветеринарної клініки «АБДЕМ» у Києві дає шанс домашнім тваринам на повне одужання та лікування.

Пухлина у тварин зустрічається набагато частіше, ніж у людини. У зоні ризику виявляються кішки та собаки старші семи років. Відповідно до медичної статистики у собак великих порід виникає саркома остеогенного характеру, боксери страждають на підшкірні пухлини. У кішок найчастіше зустрічається рак лімфи, шкіри та молочної залози. У більшості випадків хірургам-онкологам доводиться стикатися із захворюваннями важкої стадії, коли сучасні методи лікування часто бувають менш ефективними, тому дуже важливо виявити пухлину в початковій стадії захворювання.

Основні симптоми онкологічних захворювань у тварин

Найчастіше симптоми раку у домашніх вихованців протікають непомітно, що особливо небезпечно. Їх власники повинні якнайчастіше проводити діагностичне обстеження, що включає рентген, УЗД, гістологію, цитологію біопсію та інші процедури. Регулярний огляд ветлікарем дозволить виявити патологію у початковій стадії захворювання та вчасно її локалізувати. Підозрілими можуть бути такі симптоми:

  • тривалі та незрозумілі порушення функцій шлунково-кишкового тракту, сечового міхура та кишечника;
  • виразки, що раптово з’явилися і довго не загоюються;
  • незвичайні виділення у вигляді сукровиці або короткочасні кровотечі;
  • ущільнення або пухлини;
  • скрутне дихання або ковтання їжі;
  • зміна тембру голосу.

Це далеко не повний перелік основних симптомів небезпечного захворювання, розвитку якого може сприяти малорухливий спосіб життя, неякісні корми, слабкий імунітет, гормональний збій, ендокринні порушення та інші фактори.

Лікування онкологічних захворювань у ветеринарній клініці АБДЕМ

Виявивши онкологію у тварини, досвідчені хірурги-онкологи нашої клініки застосовують такі методи лікування:

  • хірургічне лікування;
  • імунотерапію.

Основним видом лікування є хірургічна операція, у процесі якої видаляється сама пухлина. Як допоміжні методи застосовується терапія, що сприяє видаленню метастаз і припинення розвитку захворювання. Вигляд лікування вибирається лікарем ветеринаром індивідуально кожному за випадку, може бути комбінованим, усе залежить від стадії захворювання.

Слід враховувати той факт, що онкологія для будь-якої тварини – це страшний вирок, проте продовжити життя свого вихованця за допомогою висококваліфікованих фахівців клініки АБДЕМ цілком реально.