АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Ветеринарна клініка «АБДЕМ» надає послуги з лікування та діагностики захворювань домашніх тварин: кішок, собак, гризунів, птахів, рептилій. Перед відвідуванням наших ветеринарних лікарів дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій.

Візьміть із собою всі результати досліджень та аналізів, історію хвороби вашої кішки чи собаки.

Відвідування ветклініки для собак бажані у наморднику – це спростить роботу ветеринару та убезпечить відвідувачів клініки.

Як можна детальніше опишіть зміни у стані здоров’я та поведінці вашого собаки чи кішки. Будь-яка інформація є важливою для точного діагнозу.

Для того щоб зробити аналіз крові або УЗД – привозіть собаку чи кішку натще. Седація чи наркоз – також робиться на голодний шлунок.

Якщо у вашого вихованця з’явилися виділення з вух, очей – не протирайте, не мийте та нічим не обробляйте ці місця самостійно. Ветеринар повинен сам оцінити захворювання та призначити ліки.

Якщо у собаки або кішки виникли проблеми шлунково-кишкового тракту (пронос, блювання) або алергічні реакції надайте лікарю інформацію про те, чим харчується вихованець.

Аналіз сечі у кішок і собак робиться у випадках проблем із сечовипусканням: затримка сечі, малі порції, рідкісне або навпаки частое сечовипускання, болі при сечовипусканні. Сечу також потрібно брати натще. Щоб взяти сечу у кішки, використовуйте чистий лоток або наповнювач, який не вбирає рідину. Сечу для аналізу слід привозити не більше 2-4 годинної давності. А найкраще її зібрати перед виїздом до ветклініки. Не зберігайте сечу у холодильнику.

Кал на яйцеглист краще здавати свіжим. У деяких випадках кал можна здати не більше ніж через 12 годин і зберігати його при цьому в холодильнику. Достатня кількість калу для аналізу – не більше сірникової коробки.