АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Перелом кістки у тварин – явище досить поширене, з подібною проблемою стикаються багато власників активних домашніх тварин. Основним методом лікування переломів довгих трубчастих кісток у тварин є остеосинтез – хірургічна операція, що проводиться з метою з’єднання зламаних кісток за допомогою гвинтів, пластин, штифтів, спиць та інших фіксаторів, здатних забезпечити стабільне з’єднання уламка кістки в правильному положенні і повне зрощування кістки .

У ветеринарній клініці АБДЕМ у Києві висококваліфіковані травматологи проводять діагностику та операцію на кістках будь-якої складності, застосовуючи сучасні методи лікування, що дозволяють кісткам зрощуватися в правильному анатомічному положенні, при цьому домашній вихованець найближчим часом може спиратися на міцно зафіксовану, але ще кістку.

Особливості лікування переломів кістки у свійських тварин

Мимовільне загоєння переломів у тварин часто призводить до утворення хибного суглоба та порушення форми кінцівки, тому в більшості випадків рекомендовано хірургічне лікування переломів. Будь-який остеосинтез проводиться із застосуванням металевих конструкцій, які встановлюються:

 • всередину кістки – штифти та спиці;
 • проходять через кістку – гвинти, шурупи, дротяні шви;
 • фіксуються на поверхні кістки – пластини.

Операції на кістках проводяться під загальною анестезією. Лікар підбирає конструкцію індивідуально, все залежить від виду перелому та супроводжуючих травм м’яких тканин.

Фахівці травматологи ветеринарної клініки АБДЕМ спеціалізуються на лікуванні складних осколкових, вогнепальних, подрібнених та мультифокальних переломах. Для цього в клініці є сучасне обладнання, за допомогою якого лікарі високої кваліфікації роблять найскладніші хірургічні операції. Завдяки спільним зусиллям наших фахівців багато домашніх тварин, яким в інших клініках пропонували ампутацію, зберегли свої кінцівки.

У ветеринарній клініці АБДЕМ успішно проводяться такі види хірургічних операцій на кістках:

 • лікування переломів кісток передпліччя та гомілки;
 • повні та неповні внутрішньосуглобові переломи;
 • перелом хребта;
 • перелом тазу;
 • перелом щелепи;
 • складні багатооскольчасті переломи хвоста та кінцівок.

У нашій ветеринарній клініці завжди є імплантати будь-якого розміру і форми, що дозволяє прооперувати домашнього вихованця в найкоротший термін.

Перед операцією необхідно виконати такі вимоги:

 1. Для вибору потрібної тактики лікування потрібно пройти рентгенівське обстеження у зоні травми
 2. За 24 години до проведення операції необхідно провести антибактеріальну терапію
 3. У день проведення операції зробити повне випорожнення сечового міхура та кишечника, якщо самостійно це зробити не вдалося, необхідно повідомити лікаря

Надати кваліфіковану допомогу домашньому вихованцю може далеко не кожен ветеринар-травматолог, від фахівця потрібно знання та застосування нових методів лікування та висока кваліфікація. У ветеринарній клініці АБДЕМ завжди нададуть кваліфіковану допомогу професіонали своєї справи, і Ваш вихованець швидко відновиться після складної операції.