АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Здебільшого хвороби собак пов’язані не тільки з неправильним режимом або харчуванням, але і зі спадковою схильністю. Існує величезна кількість хвороб наших чотирилапих друзів, і лише досвідчений ветеринарний лікар зможе поставити точний діагноз, виходячи з обстежень та аналізів. Важливо бути уважними до вихованців і при перших ознаках захворювання негайно зверніться до ветеринарної клініки.

Популярні захворювання собак:

 • ендокринні захворювання;
 • хвороби серця;
 • хвороби очей;
 • захворювання серця;
 • хвороби органів травлення;
 • захворювання, носа, горла, вух;
 • захворювання опорно-рухового апарату;
 • інфекційні захворювання.

Інфекційні хвороби небезпечні передусім тим, що протікають стрімко. Захворювання опорно-рухового апарату можуть переслідувати у старому віці, а також зовсім маленьких цуценят, і саме в такому віці вони найнебезпечніші. Лікування може призначити лише ветеринарний лікар після встановлення точного діагнозу.

Визначити хворобу у собаки в домашніх умовах та поставити точний діагноз на основі кількох ознак дуже важко. Тому необхідно провести клінічну діагностику, здати аналізи крові та сечі, провести комплексне обстеження. У ветеринарній клініці «АБДЕМ» висококваліфіковані лікарі зможуть поставити точний діагноз вашому собаці, призначать та проведуть ефективне лікування.

Звернутися до ветеринарного лікаря необхідно, якщо ви помітили нестандартну поведінку за собакою, у неї змінився колір сечі або стілець, тварина почала мало рухатися, не хоче гуляти, у неї з’явилися залисини, або вона постійно свербить. Не варто проводити самолікування у домашніх умовах. Ветеринар, після огляду собаки та необхідних аналізів, призначить лікування. У лікуванні собаки багато залежить від господаря: це не тільки прийом призначених ветеринаром ліків, а й суворе дотримання рекомендацій лікаря.

Також у собак можуть бути захворювання печінки, що протікають у гострій чи хронічній формі. Захворювання нирок найчастіше бувають у собак старше восьми років. Більшість із цих захворювань можна вилікувати на початкових стадіях. Але, якщо хворобу запустити – є шанс переходу хвороб у хронічну стадію. Ми рекомендуємо при перших симптомах показати собаку ветеринарному лікарю.

Ось деякі ознаки хвороб собак, при яких необхідно звернутися за консультацією та лікуванням у ветклініку:

 • Серцево-судинні захворювання та дихальні розлади: утруднене та хрипке дихання; посиніння язика; сильний кашель.
 • Шлунково-кишкові захворювання: здуття живота, блювання з кров’ю, запор, пронос із кров’ю, чорний кал.
 • Проблеми з сечовипусканням: ускладнене, часте або хворобливе сечовипускання, неможливість випорожнення сечового міхура.
 • Захворювання нервової та опорно-рухової систем: втрата свідомості, параліч кінцівок, нахил голови, незвичайні рухи очей, рухи по колу, судоми у собаки, незвичайна хода, збільшення об’єму суглобів, помутніння очей, порушення зору.
 • Травми, отруєння, переломи собак, опіки, зміна температури тіла.

Звертаючись до ветеринарної клініки «АБДЕМ», ви можете бути спокійними за ваших улюбленців. Тут вас проконсультують досвідчені лікарі ветеринари, дадуть рекомендації щодо догляду та харчування собак, проведуть профілактичні процедури, зроблять вакцинацію. Ветеринарні фахівці клініки «АБДЕМ» також проводять хірургічні операції у собак. Ціни на лікування собак у Києві уточнюйте у менеджера за телефоном.

У нашій ветеринарній лікарні працює лабораторія, в якій проводиться діагностика захворювань собак, проводяться аналізи крові, сечі чи калу. Ми надаємо професійну ветеринарну допомогу собакам. Ветеринарна клініка для собак «АБДЕМ» зібрала у себе найкращих фахівців у своїй справі та використовує сучасні технології для лікування тварин. Запишіться на прийом до ветеринара, щоб вилікувати вашого собаку або врятувати їй життя!