АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Шкірні хвороби тварин – одна з найчастіших причин звернення до ветеринарної клініки. Симптоми, як правило, такі: свербіж, випадання шерсті, подразнення та почервоніння на шкірі. З цієї причини власникам домашніх тварин рекомендується відвідувати ветеринара для діагностики хвороби у вихованця, а також для того, щоб розробити актуальну схему лікування конкретної проблеми. Підходів та способів лікування зараз багато, але для лікарів клініки АБДЕМ важлива індивідуальна взаємодія.

Причини та лікування шкірних захворювань у вихованців

Дерматологія тварин – це окрема сфера ветеринарної медицини, що вивчає причини виникнення шкірного захворювання, а також способи діагностики, профілактики та лікування. Причин може бути багато: погана екологія, порушення імунітету, паразитарна інфекція, нерухомий спосіб життя, неправильні раціони, розведення тварин з патологією шкіри. Такі хвороби завдають маси незручностей, а від хворої тварини виходить неприємний запах.

Патології шкіри обумовлені кількома причинами, які можна умовно розділити на 2 групи: екзогенна та ендогенна.

Джерелом зараження інфекціями та паразитами є контакт із хворим звіром, предметом побуту, контакт із гризунами. Особливу небезпеку становлять дворові тварини, які можуть мати цілий букет різних хвороб. У такому разі інкубаційний період триває приблизно місяць, а ранні симптоми практично не виявляються. Тому, якщо є підозра, терміново звертайтеся до ветеринара, не запускаючи хворобу.

Ветеринарна клініка АБДЕМ

У клініці є сучасне обладнання та досвідчені фахівці, які організують комплексний прийом, проведуть необхідні дослідження та процедури:

  • Отоскопія та огляд слухового проходу.
  • Допоміжна люмінесцентна діагностика.
  • Зіскрібки зі шкіри для визначення паразитарної хвороби, обстеження шерсті.
  • Цитологія шкіри, вуха та новоутворень для визначення інфекції.
  • Шкірна біопсія під час діагностики вроджених хвороб та аутоімунних.
  • Посів із шкірної поверхні із застосуванням ДТМ.
  • Посів на бактеріальну інфекцію та підбір необхідних антибіотиків.
  • Проби на алергію виявлення індивідуальної непереносимості алергенів довкілля.
  • Імунна терапія, поступова вакцинація вихованця зі збільшенням дози ліків. Ця процедура проводиться за результатами проб алергічної реакції.

Для оцінки правильного вибору лікування є такі фактори: ефект лікування, результат, адекватне дозування препаратів, тривалість курсу, зручність застосування препарату для лікування шкірної хвороби.