АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців


Зважуючись на те, щоб завести домашнього вихованця, людина бере на себе велику відповідальність. Кішкам необхідний правильний догляд, інакше вони можуть занедужати. Щодня звертайте увагу на стан та самопочуття ваших кішок, спостерігайте за зміною його поведінки. Кішки можу хворіти на величезну кількість хвороб, тому знати симптоми повинен кожен власник. Якщо домашня тварина почала поводитися нестандартно – ми рекомендуємо негайно звернутися до лікаря ветеринара.

Нижче наведено приклади хвороб та недуг, які можуть бути викликані неправильним доглядом за кішкою, або, навпаки, можуть бути мінімізовані власником вихованця.

Травматизм. Кішки схильні до високого травматизму, а саме падіння з вікон, потрапляння під машини, нападу собак, поїдання неїстівних предметів.

Кошенята. Часто недосвідчені власники купують уже хворих кошенят, за якими потрібен особливий догляд та лікування у ветеринарній клініці.

Годування. Однотипна їжа (тільки м’ясо чи лише риба) часто бувають причиною захворювань котів. Їм потрібний збалансований раціон. Отримайте консультацію у наших ветеринарів та дізнайтесь, яке має бути харчування для повноцінного життя кішок.

Самолікування. Не намагайтеся самі вилікувати вашого улюбленця – це може бути небезпечно для його життя. Деякі ліки є високотоксичними, деякі можуть бути неефективними та посилювати проблеми зі здоров’ям. Тільки досвідчений лікар-ветеринар може призначити дієве лікування для вашої кішки.

У ветклініці «АБДЕМ» досвідчені фахівці проведуть усю необхідну діагностику для визначення захворювання кішки: рентген, УЗД-сканер, лабораторну діагностику, аналізи сечі та крові.

Також зверніть увагу на деякі симптоми, за яких потрібно негайно звернутися за консультацією та лікуванням у ветклініку.

Серцево-судинні захворювання та дихальні розлади: ускладнене та хрипке дихання; посиніння язика; сильний кашель.

Шлунково-кишкові захворювання: здуття живота, блювання з кров’ю, запор, пронос із кров’ю, чорний кал.

Проблеми з сечовипусканням: утруднене, часте або хворобливе сечовипускання, неможливість випорожнення сечового міхура.

Захворювання нервової та опорно-рухової систем: втрата свідомості, параліч кінцівок, нахил голови, незвичайні рухи очей, рухи по колу, судоми у кішок, незвичайна хода, збільшення об’єму суглобів, помутніння очей, порушення зору.

Травми, отруєння, переломи кішок, опіки, зміна температури тіла.

Завітавши у ветклініку «АБДЕМ», ви можете бути впевнені, що довіряєте здоров’я кішок професіоналам. Тут ви отримаєте ветеринарну консультацію, дізнаєтеся як правильно доглядати за кішками, і який їм необхідний корм. За потреби ми проведемо спеціальні процедури або зробимо вакцинацію коту. Ветеринарні фахівці клініки «АБДЕМ» у Києві також проводять хірургічні операції у кішок. Ціни на лікування котів у Києві уточнюйте у менеджера по телефону.

У нашій ветеринарній лікарні працює лабораторія, в якій проводиться діагностика хвороб кішок, можна здати кров на аналіз, сечу або кал. Ми надаємо професійну ветеринарну допомогу кішкам у Києві. Ветеринарна клініка для кішок «АБДЕМ» зібрала у себе найкращих фахівців у своїй справі та використовує сучасні технології для лікування тварин. Запишіться на прийом до ветеринара, щоб вилікувати вашу кішку чи врятувати їй життя!