АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Найважливішим методом визначення патологій в організмі тварини є аналіз сечі – найпоширеніше обстеження, яке призначається у ветеринарній клініці АБДЕМ у Києві. Даний вид лабораторного обстеження дозволяє оцінити загальну картину роботи нирок та сечовивідних органів тварини, а також виявити патології інших систем організму.

Точні результати аналізу сечі дають можливість лікарю ветеринару поставити правильний діагноз та провести ефективне лікування. Крім аналізу сечі лікарю можуть знадобитися загальний та біохімічний аналіз крові, щоб можна було об’єктивніше судити про патологічні зміни в організмі тварини.

Як зібрати сечу на аналіз?

Зразки сечі свійських тварин для аналізу можуть бути отримані різними способами. У лабораторії клініки АБДЕМ пацієнтам пропонується збір сечі катетером, методом цистоцентезу, з туалетного лотка та вільним сечовипусканням для збирання середньої порції. Вибір способу залежить від конкретних вимог аналізу. Так, наприклад, зразок сечі, отриманий методом забору з туалетного лотка, може містити підвищену кількість бактерій та білка, а також різні забруднення, що негативно позначиться на якості аналізу.

У лабораторії нашої клініки можна отримати зразки сечі тварини методом цистоцентезу, із застосуванням однодюймової голки та шприца 5 мл. Голка плавно вводиться через шкіру в сечовий міхур, при цьому домашній вихованець зовсім не відчуває болю. У деяких випадках процедура проводиться під контролем УЗД. Даний метод дозволяє отримати найчистіший зразок сечі. Від правильності збору матеріалу та часу його надання до лабораторії залежить якість дослідження.

За яких захворювань призначають аналіз сечі?

Загальний клінічний аналіз сечі дозволяє визначити проблеми статевої та сечовидільної системи тварини, за його допомогою можна виявити сечокам’яну хворобу, цистит, порушення роботи нирок та захворювання печінки, а також запальні процеси, новоутворення та інші хвороби. Небезпечні вірусні інфекції можуть тривалий час перебувати у організмі тварини, поступово руйнуючи внутрішні органи. Загальний аналіз сечі допоможе вчасно виявити будь-які порушення.

У нашій лабораторії за допомогою спеціальних мікроскопів та іншого сучасного обладнання оцінюється цілий ряд найважливіших показників, до яких належать: лейкоцити, нітрити, кетонові тіла (ацетон, ацетооцтова та бетаоксимасляна кислота), білок, білірубін, глюкоза та інші показники. У деяких випадках лікар пропонує зробити контрольний аналіз сечі, для порівняння змін та оцінки динаміки лікування.

Щоб вчасно діагностувати захворювання, потрібно звернутися за допомогою до лікаря до ветеринарної клініки та провести необхідні обстеження. Фахівці клініки АБДЕМ радять власникам кішок та собак у віці від одного до двох років здавати аналіз сечі кожні півроку, це допоможе визначити хворобу у початковій її стадії та розпочати своєчасне лікування.