АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Патологія шлунка, кишківника, печінки та селезінки у тварин зустрічається досить часто. Це може бути викликано травмами, генетичною схильністю, онкологічними процесами, наслідком раптового падіння з висоти та іншими факторами. Полосні операції на черевній порожнині у тварин (абдоміальна хірургія) – сфера ветеринарної медицини, спрямована на хірургічне лікування органів травного тракту.

Однією з найпоширеніших причин оперативного втручання у ділянку черевної порожнини є наявність стороннього тіла. Собаки та кішки ведуть рухливий спосіб життя і можуть випадково проковтнути небезпечні гострі деталі, залізні та пластмасові шматочки та інші сторонні предмети, які можуть спричинити заворот кишок та інші небезпечні захворювання.

Випадкове потрапляння в кишечник тваринного стороннього тіла викликає порушення випорожнень, улюблений вихованець перебуває в пригніченому стані, а після прийому їжі може відкритися блювання. Його власник може помітити трохи збільшений живіт, при натисканні на нього тварина відчуває різкий біль. При виявленні подібних симптомів необхідно терміново звернутися за допомогою до кваліфікованого ветеринара, оскільки самостійне вирішення проблеми у вигляді клізми або медикаментозних препаратів може лише погіршити стан. Ветеринарна клініка АБДЕМ проводить прийом тварин із цими видами патологій.

Причини, що призводять до операції на шлунково-кишковому тракті.

Великий клінічний досвід хірургів ветеринарної клініки АБДЕМ у Києві дозволяє ефективно провести необхідні обстеження та встановити правильний діагноз. Основними причинами, що призводять до операції на шлунково-кишковому тракті у тварини, можуть бути:

  • виявлення у шлунково-кишковому тракті стороннього тіла, коли колоноскопія та гастроскопія не дають позитивних результатів;
  • запалення матки;
  • непрохідність кишечника;
  • заворот шлунка чи кишок;
  • спайкова хвороба кишечника;
  • онкологія молочної залози або черевної порожнини;
  • сечокам’яна хвороба;
  • різні види гриж;
  • при акушерських операціях (кесарів розтин, стерилізація тощо);
  • діагностична лапаротомія.

Відправною точкою для встановлення діагнозу є огляд ветлікаря. З огляду на клінічну картину він визначає подальші дії, призначає лабораторні дослідження, проводить експрес-тести для виявлення вірусних інфекцій. Застосування рентгена у поєднанні з процедурою контрастування дозволяє виявити основні проблеми шлунково-кишкового тракту.

Бувають випадки, коли діагностичні заходи не дають певної відповіді, у цьому випадку досвідчені фахівці клініки АБДЕМ приймають рішення оперативного втручання за методом «розкрити та подивитися», що практично у всіх випадках дає позитивний результат. Усі операції проводяться під загальним наркозом.

Прогресивні методи абдоміальної хірургії у ветеринарній клініці АБДЕМ

Хірургічне відділення нашої клініки оснащене сучасною апаратурою, що дає змогу лікарям проводити операції, застосовуючи прогресивні методи. Так, наприклад, тварина набагато швидше відновиться після операції, якщо їй проведуть абдоміальну хірургію із застосуванням малоінвазивного методу.

Хірург робить у очеревині тварини два невеликі надрізи, в один поміщає камеру, що стежить за перебігом операції, в іншій – вводить мікроінструмент хірурга, за допомогою якого він виконує необхідні дії. Даний метод зводить до мінімуму хірургічний вплив на шкірний покрив тварини, в результаті загоєння відбувається набагато швидше та менш проблематично.

Цей спосіб застосовують при лікуванні завороту кишок, вилучення стороннього тіла, при видаленні пухлин. Усі операції, проведені у клініці АБДЕМ, відрізняються застосуванням сучасних методів лікування. Звертаючись до нас за допомогою, Ви можете розраховувати на успішний результат і не хвилюватися за здоров’я своїх вихованців.