АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Пластична ветеринарна хірургія є молодою областю ветеринарної медицини. Вона розроблена для відновлення функцій та повернення первісної форми органам та тканинам, які були пошкоджені або роздроблені внаслідок травм. Також пластика здатна прибирати косметичні недосконалості. Фахівці виділяють дві форми ветеринарної хірургії:

  • Естетична
  • Реконструктивна

Операції першого виду необхідні для корекції естетичного виду тварини. Вони потрібні, якщо вихованець не відповідає природним стандартам, помітно відрізняється від представників своєї породи. Лікарі ветеринарної лікарні повертають природний вигляд тварині. Також естетична пластика позбавляє вроджених дефектів різного ступеня складності. Професіоналізм лікарів, новітнє обладнання, індивідуальний підхід та спеціальна техніка накладання швів гарантують відмінний результат після проведення операції.

Реконструктивна пластика ветеринарної клініки «Абдем» призначена для боротьби з недоліками та дефектами тканин та внутрішніх органів, а також для відновлення їх нормальної функціональності. Такі операції проводять тваринам, які отримали ушкодження через травми чи хвороби (найчастіше онкологічного характеру), і навіть пацієнтам із вродженими недосконалостями.

Направления пластической хирургии

У клініці «Абдем» пластичні хірурги працюють у таких напрямках:

  • Операції на шкірі собак та кішок. Щоб повернути шкірі тварини початковий зовнішній вигляд, хірурги використовують такі методи пересадки: пересадка марочним способом, використання тканин зі здорових місць разом із переміщеними клаптями або розщепленим клаптем. Спосіб пересадки лікарі вибирають, виходячи зі ступеня та місця ушкодження шкірних покривів.
  • Пластика для усунення аномалій розвитку та травм домашніх тварин. Цей вид пластичних операцій хірурги «Абдема» виконують, коли потрібно усунути різні аномалії розвитку («вовча паща», «заяча губа»). Також вони ефективні при пошкодженнях, отриманих внаслідок травм, наприклад недосконалості носа, очей, заворот повік та інше.
  • Косметичні операції у пластичній хірургії проводять для виправлення косметичних дефектів домашніх улюбленців. Також до цього виду операцій можна додати надання правильної форми вухам тварин, видалення зайвих пальців тощо.

Пластична хірургія як вид оперативного втручання у ветеринарній клініці «Абдем» існує з початку роботи клініки. Наші хірурги мають високий професіоналізм і величезний досвід у проведенні таких операцій. Фахівці клініки постійно вдосконалюють свої навички, проводячи операції різного рівня складності. Тому клініка є українським лідером у проведенні пластичних операцій тваринам та з кожним роком показує високі результати у цій сфері.