АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Ветеринар офтальмолог в Киеве Захворювання, пов’язані з офтальмологією, займають сьогодні значну область у практиці ветеринара. Офтальмологія розглядає хвороби очного яблука, патологічні прояви очного апарату – орбіти, повіки, слізні залози, нервові шляхи. Скарги, з якими власники вихованців приходять до клініки, досить одноманітні: сльозотеча, виділення різного характеру, почервоніння, помутніння рогівки, погіршення зору. При цьому причини таких симптомів можуть бути різними – від наслідків травм до вірусних хвороб, новоутворень. Звичайно, чарівних крапель, що лікують усі хвороби, не буває, а правильний діагноз украй важливий.

Діагностика

Щоб поставити правильний діагноз тварині, потрібно провести повноцінне обстеження. Офтальмологічний огляд включає 2 етапи:

  1. Спочатку збирається анамнез – відомості про умови життя вихованця, кількість вакцинацій, офтальмологічні скарги в минулому і в даний час, проведені процедури. Нерідко цьому етапі зібрання відомостей можна звузити діапазон діагнозів до трьох найбільш можливих.
  2. На другому етапі обстеження оглядають тварину: процедура включає огляд окремих структур очного апарату, ряд специфічних тестів – цитологія, офтальмоскопія, вимірювання ВГД, УЗД ока, діагностичне фарбування.

Оцінивши результати в комплексі огляду та тестів, можна говорити про діагноз та призначати лікування.

Офтальмолог для животных Киев ветклиника Лікування в клініці АБДЕМ

Найпоширеніші захворювання очного яблука у домашнього вихованця: глаукома, кератит, катаракта, виворіт повіки, кон’юнктивіт. Симптоми, що мають насторожувати, різноманітні: повіка може запалитися, рясне сльозовиділення, почервоніння, помутніння рогівки. Деякі захворювання можна вилікувати за допомогою терапії, інші піддаються виключно хірургічному лікуванню. У ветеринарній клініці АБДЕМ проводять комплексне обстеження зорової системи: діагностика, терапія, мікрохірургія.

Офтальмологія для тварин має свою специфіку, адже вихованець не може розповісти про свої проблеми. Око вашого улюбленця настільки унікальне, що часто можна визначити попередній діагноз візуально. Досвідчені ветеринари оглядають структуру без застосування обладнання. Але для точного визначення потрібне ретельне обстеження з використанням чистих спеціальних інструментів:

  • Вимірювання очного тиску та продукцію рідини.
  • Оцінка прохідності нісослізного каналу, забарвлення тканини рогівки визначення ушкоджень.
  • Визначення необхідності ультразвукового дослідження ока та огляд рогівки, повік під великим збільшенням.

Не забувайте, що багато хвороб, пов’язаних з очною системою, лікуються простіше, якщо вчасно виявити проблему і розпочати курс лікування, не запускаючи хворобу. Професіоналізм ветеринарів у клініці АБДЕМ допоможе розібратися з діагностикою та підходом до лікування офтальмологічної проблеми.