АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Існує думка, що домашня тварина нагадує свого господаря. Догляд за улюбленим вихованцем потребує часу, фінансових витрат та сил. І цей процес має свою назву – грумінг. В перекладі грумінг означає догляд за хутром, гігієна, стрижка, миття. Все, що перетворює зовнішній вигляд тварини, визначається цим іноземним словом.

Для домашніх тварин це дуже важливий процес: красиве та блискуче хутро, акуратно укладене, здорові та чисті вуха, а також зуби, підпиляні кігтики додадуть улюбленцям доглянутого виду. Вам також буде приємно спостерігати свого чистого та розчесаного звіра у гарному настрої. Доглядати за тваринами самостійно вдома не завжди легко. Більш того, це потребує особливих знань та навичок, оскільки конкретні процедури можуть бути різними для деяких порід. До того ж, на регулярний догляд часто не вистачає часу, і в цьому випадку чудовим варіантом буде звернення до грумінг-салонів до професіоналів.

Види грумінгу

Догляд за шерстю – це не лише стрижка, а й спеціальний тримінг, вичісування, купання. Сам грумінг буває 2 видів – виставковий та пет-грумінг. Виставковий готує улюбленців до виступів та показів. Мета такого заходу – показати переваги породи та відповідність стандартам. Такого вигляду грумінгу вдаються тільки перед виставкою. Пет-грумінг – це регулярний догляд для підтримання хутра у хорошому стані.

Грумінг включає кілька етапів:

  • Хутро ретельно розчісується, і забираються ковтуни. У салоні для цього застосовують різні щітки та інструменти. Є прилади для видалення відмерлої шерсті, різні моделі ножиць і машинки.
  • Миття з використанням бальзаму, собачого шампуню та кондиціонерів. Професіонали пропонують на вибір різну косметику для догляду. Грумер дивиться на стан вовни, чутливість та оцінює інші важливі фактори.
  • Далі йде тримінг та стрижка. Це головний процес грумінгу, тому що на цьому етапі обробляється шерсть. Стрижка за допомогою ножиць займає більше часу та потребує досвіду. Вправним процесом є тримінг – вищипується стара вовна спеціальним інструментом.
  • Останній етап включає чистку вух, видалення зайвих шерстинок, корекція кігтів. Нерідко у салонах можуть запропонувати додаткові послуги – завивку, чищення зубів, тонування.

АБДЕМ – другий дім для ваших вихованців

Більшість людей ставляться до грумінгу, як просто модної течії, але ця процедура є важливою складовою гігієни та здоров’я вашої тварини. У нашій клініці не просто перукарня, а своєрідний клуб, у якому працюють люди, які відчувають ніжність та любов до чотирилапих друзів. Ваш улюбленець буде розслаблятися у професійних руках майстра, поки ви відпочиваєте. На нашому сайті можна отримати відповіді на будь-які питання щодо догляду за вашими улюбленцями. Звертайтесь.