АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців


Кастрація свійських тварин – одна з найпопулярніших операцій, яку ми проводимо в нашій ветклініці. Кастрація виробляється шляхом припинення статевої діяльності з допомогою видалення статевих залоз. Кастрація кота чи кобеля відкритим способом виробляється шляхом видалення яєчок. Протягом декількох днів після операції набряк в області мошонки спадає, а ранка гоїться самостійно через тиждень. До тварини через 3-4 дні після кастрації повертається хороший апетит та нормальна активність.

Кіт при досягненні статевої зрілості починає мітити свою територію. Якщо встигнути каструвати кота до того, як він почне мітити всі м’які меблі – ви уникнете появи в будинку вкрай неприємного запаху, якого дуже важко позбутися. Тому рекомендується каструвати кота у віці 6-7 місяців.

Каструвати собаку чи кота не так складно – у досвідченого лікаря ветеринарної клініки операція не забере багато часу. Професіоналізм та відпрацьовані на практиці вміння наших ветеринарів дозволяють проводити ці операції максимально акуратно.

Процедура кастрації свійських тварин має переваги. У більшості випадків кастрація кота чи собаки дозволяє покращити якість його життя.

До переваг кастрації можна віднести:

  • У кастрованих тварин збільшується тривалість життя на кілька років.
  • Характер тварини стає спокійнішим, зникає бажання постійно тікати надвір.
  • Зменшуються гормональні проблеми у тварин та пов’язана з ними агресія.
  • Коти перестають залишати «ароматні» мітки по всій квартирі.
  • Припиняються нічні серенади котів.
  • Кастрація кота або собаки позбавляє тварину таких захворювань як: кіста яєчників, простатит, новоутворення в сім’яниках.

Незважаючи на такий широкий перелік переваг – кастрація котів і собак може мати недоліки, які потрібно врахувати перед проведенням операції:

  • Каструвати собаку чи кота можна лише під наркозом. А це може спричинити негативну реакцію на введення препарату.
  • Навіть під час виконання кастрації досвідченим ветеринаром не можна повністю виключити післяопераційні ускладнення.
  • У поодиноких випадках після кастрації може спостерігатися нетримання сечі.

Ветеринарна клініка «АБДЕМ» має багаторічний досвід хірургічних операцій у тварин, зокрема кастрація кобелів та котів. Ви можете бути спокійні за здоров’я вашого вихованця. Ціна на кастрацію тварин залежить від віку тварини – виходячи з цього лікар ветеринар приймає рішення, який буде використаний наркоз. Молоді тварини легше переносять операції. Відповідно, ціна на кастрацію тварини може знижуватися. Вартість кастрації котів та вартість кастрації собак залежить від розміру вихованця та стану його здоров’я. Підсумкова вартість кастрації визначається ветеринаром при детальному огляді тварини.