АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Одним із способів обстеження тварини є УЗД. Завдяки ультразвуковому апарату ветеринар може підтвердити або спростувати передбачувану хворобу черевної порожнини та призначити правильне лікування тварині. Як і інші методи дослідження організму, УЗД має свої переваги та мінуси.

Переваги УЗД

Дослідження завдяки апарату УЗД для багатьох є доступним та недорогим способом для виявлення проблем з організмом. Такий метод стоїть на одному ступені з томографією. Фахівець може обстежити органи тварини, не завдаючи дискомфортних відчуттів. При цьому є ще плюси УЗД:

  • Висока інформативність.
  • Спостереження як реального часу.
  • Відсутні шкідливі на організм вашого вихованця.
  • Можна багато разів використовувати метод протягом короткого часу.
  • Якщо це потреба, ветеринар проводить кілька разів ультразвукове дослідження з невеликими перервами.
  • Процес виключає ушкодження шкіри тварини.
  • Немає жодних протипоказань для процесу.

Мінуси УЗД

До недоліків процедури УЗД можна віднести невисоку точність підрахунків плодів при вагітності. Для такого визначення потрібно провести дослідження на 30 день після в’язки. Однак якщо з якоїсь причини необхідно знати цю інформацію терміново, рекомендується вдатися до рентгенівських знімків. Рентгенографія повинна виконуватися не раніше ніж через 45 днів після вагітності тварини.

Підготовчий процес

Для екстреного проведення обстеження вихованця підготовка зазвичай включає гоління шерсті в області обстеження. Якщо ультразвукове дослідження проводиться планово, тоді тварину необхідно підготувати заздалегідь.

Рекомендації ветеринарів клініки АБДЕМ

Здійснювати УЗД черева потрібно на голодний шлунок, тому не годуйте вихованця за 8 годин до відвідування лікаря. За день до дослідження необхідно дати вашій тварині активоване вугілля (одна таблетка на 5 кг ваги). Препарат повинен прийматися три рази – спочатку таблетка за добу, потім за 12 годин до обстеження та за 3 години до УЗД. Ультразвукове дослідження сечового міхура виконується при помірному навантаженні на нього. Таким чином, потрібно постаратися не вигулювати тварину приблизно 5 годин до обстеження.

Для надниркових залоз потрібно добре погуляти з вихованцем, оскільки кал у кишечнику завадить діагностиці. Щоб фахівець зміг скласти вірну та цілісну картину, потрібно приготувати акустичне вікно – поголити шерсть в зоні дослідження. Якщо цього не зробити, результат буде хибним.

Кожен власник собаки або кішки переживає, що його тварина хворіє, але пам’ятайте, що вихованець відчуває ваш стан. Щоб ваш друг спокійно сприймав процедуру, намагайтеся не показувати свого занепокоєння. Тоді фахівцеві буде набагато простіше виконати всі етапи діагностики та поставити правильний діагноз.