АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Будь-який птах, незалежно від розмірів, вимагає до себе уваги і великої турботи. Хазяїну треба пам’ятати, що після того, як він завів свійську птицю, разом із покупкою він взяв на себе відповідальність, певні турботи та зобов’язання. Щоб улюблений пернатий прожив хороше життя, потрібно забезпечити йому правильні умови та за необхідності показувати орнітологу.

До фахівця необхідно звертатися переважно з двох причин: профілактичний огляд та за ознаками хвороби пташки. Профілактика дає можливість визначити чи є у вихованця хронічні захворювання. Також це своєчасне лікування, розробка індивідуального раціону та поради щодо змісту.

Професійний підхід до лікування

Успішна профілактика – це запорука гарного самопочуття птиці. Якщо ви виявили такі симптоми як: втрата оперення, низька активність, уривчасте дихання, відмова від їжі, розлад шлунка, потрібно обов’язково показати улюбленця орнітологу. Дослідження – це важлива складова профілактики та лікування. Такий процес допоможе ветеринару оцінити стан та поставити діагноз.

Якщо це можливо, до лікаря потрібно приносити птицю на обстеження у тій клітині, в якій вона постійно знаходиться. Це допоможе орнітологу побачити умови утримання та оцінити фактори, які для господаря з першого погляду можуть бути непомітними. Перед візитом не рекомендується чистити клітину дві доби. Воду з напувалки потрібно вилити, оскільки вона все одно розіллється. Клітина під час транспортування накривається тканиною, щоб птах не нервував, а також для того, щоб не було протягів. Переохолодження негативно впливає на здоров’я пернатого вихованця, тому за цим моментом потрібно простежити.

Орнітологи клініки АБДЕМ завжди готові допомогти у вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних зі здоров’ям маленького друга.

Ветеринарна клініка АБДЕМ

У клініці проводиться діагностика та лікування птахів. Ми пропонуємо такі послуги: наркоз, ендоскопія, терапія, діагностика переломів, рентген, лабораторні процедури, інтенсивне лікування стаціонарних умов.

Головні принципи, якими ми керуємося:

  • Якісна медицина.
  • Сучасні протоколи за європейськими та світовими стандартами.
  • Просунута діагностика з визначенням діагнозу та лікування.
  • Особливий підхід до птахів.
  • Вузька спеціалізація.
  • Супровід до одужання.

Коли виникають ознаки захворювання, необхідно показати вихованця лікарю. Не варто займатися лікуванням самостійно, тому що непрофесійне втручання може завдати більшої шкоди звірятку. Приступати до безпосереднього лікування необхідно лише після правильного діагнозу досвідченого орнітолога.