АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2100 грн 1900 грн

Кастрація котів: 1400 грн 1200 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.06.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Готель для тварин – місце для тимчасового проживання здорових тварин, або тварин, яким потрібен догляд та лікування. Ваші тварини знаходяться ізольовано один від одного, що дозволяє уникнути зайвого стресу. У приміщенні нашого готелю для тварин дотримуються високих санітарних вимог.
Якщо у вас виникла ситуація, коли вам потрібно поїхати у відпустку або у відрядження і ви не знаєте де дати притулок домашній тварині на пару днів або більше – ласкаво просимо до нашого готелю для тварин!

У нашому зооготелі постійно робиться вологе прибирання, дезінфекція, бактерицидна обробка повітря. У нас просторе вентильоване приміщення, де проводиться періодичне провітрювання, а також підтримується правильна температура. У клітинах для тварин є лоток та тепла підстилка, миска для їжі та води.

Персонал ветеринарного готелю “АБДЕМ” хоче максимально згладити стрес від зміни обстановки. Ми хочемо знати якомога більше інформації про вашу тварину: її звички, характер, смаки та уподобання. Тому ми просимо внести дані в анкету: прізвисько тварини, вік, режим годування, марку і вид корму, стан здоров’я, контактні дані власника та ветлікаря. Крім цього бажано надати ветеринарний паспорт та позначки про щеплення.

Перед тривалим заселенням в готель ми рекомендуємо відвідати його кілька разів, щоб тварина звикла до нового житла. Це більше стосується собак, їм краще заздалегідь познайомитися з тим, хто їх доглядатиме. А кішки звикають до місця легше, тому ми рекомендуємо помістити в клітинку її будиночок чи підстилку – з нею вона почуватиметься комфортніше.

При заселенні в зооготель бажано залишити улюблені речі вашого вихованця. Це може бути його підстилка, миска для їжі, нашийник, повідець, улюблена іграшка. Всі ці речі допоможуть тварині легко адаптуватися в нових умовах.

Готель для тварин у ветеринарній клініці «АБДЕМ» просторий, чистий і світлий. У приміщенні ми підтримуємо нормальну температуру – взимку у нас тепло, а влітку прохолодно та комфортно.

На ваше бажання, під час проживання в готелі для котів та собак, ветеринарні лікарі можуть провести повне обстеження здоров’я тварини, провести діагностику або зробити профілактичну вакцинацію.