АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Ваша кішка чи собака хвора? Тваринові потрібна тривала допомога ветеринара? Ви хочете, щоб одужання вихованця проходило під наглядом лікарів-ветеринарів? Ветклініка «АБДЕМ» надає послуги стаціонару для тварин у Києві.

Після обстеження або хірургічного втручання ветеринарний фахівець може рекомендувати перебування вашої тварини у стаціонарі. Тривалість надання ветеринарної допомоги у стаціонарі залежить від стану здоров’я тварини: це може бути денне спостереження та годування або постійний моніторинг медичним персоналом відділення інтенсивної терапії.

В каких случаях животному может понадобиться нахождение в стационаре?

  1. У стаціонарі для тварин надається терапевтична допомога, якщо тварина знаходиться у задовільному або стані середньої тяжкості. А також у тих випадках, коли лікування можливе лише в умовах стаціонару: ниркова недостатність, цукровий діабет, гострі шлунково-кишкові розлади неінфекційного характеру, травми середньої та легкої тяжкості.
  2. Перебування у стаціонарі передбачено для тварин після операцій чи травм. У стаціонарі знаходяться тварини після надання негайної медичної допомоги, порушення роботи серцево-судинної або дихальної системи, травм, втрати крові і т.д. Госпіталізація тварин також потрібна після проведення планових операціях.

Після обстеження стану тварини лікар ветеринар може порадити перебування пацієнта на денному стаціонарі. Це означає, що ваша кішка або собака може вдень перебувати у стаціонарі під наглядом лікаря, а вночі вдома. Лікування тварин у стаціонарі має свої переваги: можливість оптимізації лікування залежно від динаміки стану здоров’я вихованця.

Стаціонар для собак та котів у ветеринарній клініці «АБДЕМ» передбачає розміщення тварин у спеціальному та комфортному терапевтичному відділенні. Вартість розміщення у стаціонарі для тварин у Києві уточнюйте у менеджера за телефоном.

Для нас важливо, щоб ваш вихованець знаходився в умовах, що сприяють швидкій реабілітації, а ви були спокійні, що ваш улюбленець у надійних руках ветеринарних лікарів. Пацієнти ветклініки клініки «АБДЕМ» розміщуються в індивідуальних, просторих та чистих клітинах.

У нашому стаціонарі для тварин є всі предмети догляду: теплі підстилки для клітин, лотки, миски, намордники, повідці. А також ви можете принести до стаціонару особисті предмети побуту тварини.