АКЦІЇ

Кожного понеділка

Знижка на ЗАГАЛЬНИЙ та БІОХІМІЧНИЙ аналіз крові  -15%

1190 грн

(акція діє до 01.05.2023)

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.05.2023      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Рептилії – особливий клас тварин. Потрапляючи в руки до власників, які мають мало досвіду з догляду за ними – стають крихкими та вразливими. Сьогодні все більше любителів домашніх тварин заводять будинки рептилій: змій, ящірок, ігуан, хамелеонів, черепах та ін. Рептилії повністю залежать від умов, які їм створить людина в домашніх умовах.

Причин, через які люди заводять вдома рептилій кілька, деякі з них: простота у змісті, вони не займають багато місця та невибагливі у їжі.

Правильний догляд за рептиліями – це не лише гарний тераріум, а й профілактика захворювань, пов’язаних з порушенням обміну речовин. У зв’язку з цим завдання кожного герпетолога лікаря дати консультацію про зміст домашніх рептилій.

Рептиліям в домашніх умовах необхідна не лише турбота, а й правильний утримання та харчування. Ось симптоми, на які варто звернути увагу: тварина поводиться незвичайно, подає ознаки занепокоєння, не їсть, є зміни в забарвленні. Якщо ви помітили щось із цього – варто негайно звернутися за допомогою до ветеринарної клініки до герпетолога.

Неправильний вміст рептилій – основна причина хвороби. Рептилії дуже чутливі до навколишнього середовища та інших факторів. Переконайтеся, що дотримані всі умови для їхнього життя в домашніх умовах:

 • забезпечте в тераріумі достатньо місця як по висоті, так і по ширині;
 • підтримуйте оптимальну температуру та вологість;
 • підбирайте відповідний корм для вашого виду рептилій, їжі має бути достатньо – тварина не повинна голодувати;
 • переконайтесь у правильному освітленні – на ніч вимикайте світло;
 • тварина не повинна відчувати стрес;
 • проводіть постійне прибирання у тераріумі.

Зверніть увагу на перераховані вище фактори, якщо хоч один з них не буде дотриманий – тварина може не тільки втратити апетит, але і незабаром захворіти.

Крім цього постійно стежте за тривожними симптомами рептилій:

 • у нього змінилося забарвлення;
 • зник апетит;
 • змінився колір та обсяг фекалій/сечі;
 • стілець став іншим;
 • вихованець веде собі занадто активно або занадто мало пересувається;
 • у нього з’явилися шишки, забиті місця або бульбашки на шкірі.

Помітивши підозрілу поведінку рептилій – зверніться до ветеринарної клініки за діагностикою або лікуванням. Наш лікар герпетолог проведе діагностику та поставить точний діагноз. Багаторічна практика допомогла нашим лікарям достатньо досвіду для професійного лікування рептилій.

Зверніть увагу: не варто займатися самостійним лікуванням рептилій, оскільки не всі ліки їм підходять, вони можуть бути неефективними або завдати шкоди тварині. Чим раніше ви звернетеся до герпетолога, тим більше шансів у вас зберегти його здоров’я або навіть врятувати життя.

Фахівці ветклініки «АБДЕМ» надають ветеринарну допомогу у Києві. Ми займаємося лікуванням рептилій, консультуємо щодо утримання тварин, даємо рекомендації щодо правильного раціону харчування, проводимо профілактичні огляди та лікуємо захворювання різного рівня складності. Ціни на лікування рептилій у Києві уточнюйте у менеджера по телефону.

Наші лікарі встановлюють діагноз після правильного клінічного огляду рептилії. Ми використовуємо лабораторні та інструментальні методи діагностики: аналіз крові, зіскрібок зі шкіри та слизової оболонки, досліджуємо кал/сечу, робимо рентген, УЗД або ендоскопію. Про нас є достатньо знань та досвіду для того, щоб розпізнавати найменші відхилення від норми, навіть якщо захворювання у рептилії проходить безсимптомно.

У нашій ветеринарній клініці лікують будь-яких рептилій: черепах, василісків, змій, крокодилів, ящірок, ігуан, хамелеонів, геконів, агам, варанів тощо.