АКЦІЇ

Щочетверга і щосуботи

Стерилізація кішок: 2000 грн 1800 грн

Кастрація котів: 1300 грн 1100 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на вакцинації вашої тварини

Вакцинація


“Чистий подих” –  акція на чистку зубів ультразвуком

 До 01.11.2022      – 25%

Для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ та ПЕНСІОНЕРІВ (за посвідченням)

Кожної П’ЯТНИЦІ з 11:00 до 16:00

ЗНИЖКА

– 40%

на терапевтичний прийом домашніх улюбленців

Кардіологія – область ветеринарної медицини, що вивчає захворювання серця та судин у тварин. Найчастіше ці захворювання притаманні «пацієнтам у віці». Ми рекомендуємо 1 раз на рік проводити кардіообстеження всім тваринам віком від 7 років незалежно від породи.

Кардіологічним захворюванням, пов’язаним з морфологічними змінами в серці, схильні також і молоді тварини. Це можуть бути вроджені або спадкові патології серцевого м’яза деяких порід тварин:

 • серед кішок до схильних порід відносяться британські та шотландські кішки, мейн-куни, меншою мірою перські, екзоти, сфінкси та орієнтальні;
 • серед собак – це добермани, боксери, німецькі доги, ірландські вовкодави та інші великі породи – для них характерний розвиток дилятаційної кардіоміопатії (ДКМП) у середньому віці; недостатність мітрального клапана (MVD) характерна для таких порід, як кавалер-кінг-чарльз спанієль, мальтез, японський хін, а також для дрібних тер’єрів.

Деякі захворювання серця та судин у тварин можуть виникати при інших захворюваннях. Це може бути неврологічні порушення, гіпотиреоз, ортопедичні проблеми. Тому тут важлива рання діагностика та лікування. Наші кардіологи розроблять індивідуально схему та план лікування вашої тварини. Якщо вчасно вилікувати хворобу – тварина може жити роками із збереженою якістю життя.

Консультація лікаря-кардіолога та необхідні дослідження необхідні, якщо у вашої тварини з’явилися такі симптоми:

 • задишка;
 • кашель;
 • непереносимість фізичних навантажень;
 • дихання з висунутим язиком у кішок;
 • непритомність, млявість.

У ветклініці «АБДЕМ» є все необхідне обладнання для проведення лабораторних досліджень: рентген, УЗД, ЕКГ, ЕХО, вимір артеріального тиску, аускультація серцевих шумів, та інші дослідження, які ще на ранніх стадіях захворювання допоможуть виявити проблему. Досвідчений лікар кардіолог розробить план ефективного лікування. Чим раніше буде відомо про захворювання серця, тим легше їх вилікувати.

Для виявлення патології серця у ветеринарній клініці проводять комплексну діагностику, що включає:

 1. Огляд тварини у лікаря кардіолога, збирання анамнезу.
 2. Рентгенографія грудної клітки для оцінки розміри серця (принагідно для виключення легеневої патології).
 3. ЕКГ дослідження з метою оцінки ритмічності роботи серця та її здатність проводити електричні імпульси.
 4. Контроль за артеріальним тиском (тонометрія).
 5. Ехокардіографія для вивчення структури та функції серця. Ехокардіографія серця тварини є одним із найбільш показових досліджень у кардіології. Саме це дослідження виявляє патологію на початкових стадіях захворювання. Ця діагностика детально вивчає внутрішню структуру серця та дає характеристику внутрішньосерцевого кровотоку.
 6. Аналіз крові для виключення патологій інших органів, які можуть впливати на роботу серця. Паразитологічні, гормональні та біомаркерні дослідження.