АКЦІЇ

Щочетверга

Стерилізація кішок: 2671 грн 2445 грн

Кастрація котів: 1600 грн 1300 грн

Щовівторка

Заощаджуйте -15%
на послугу вакцинації вашої тварини

Вакцинація

Чіпування собаки чи кішки – метод призначення тварині ідентифікаційного номера. Під час цієї процедури під шкіру тварині вводиться мікрочіп унікальним та незмінним номером. Сам чіп дуже маленького розміру (12х2 мм) і не завдає шкоди тварині або незручності. Чіп знаходиться в капсулі із біонейтрального скла.

Унікальний номер містить дані про тварину та її власників (кличка, номери контактних телефонів, адреси, особливі позначки). Всі ці дані знаходяться у міжнародній базі даних з відкритим доступом.

У ветеринарному центрі «АБДЕМ» проводять чіпування кішок та собак. Вартість чіпування у Києві уточнюйте у менеджера за телефоном.

Найчастіше чіпують тварин, які виїжджають із країни – такі вимоги Євросоюзу та низки інших країн. Електронна ідентифікація дуже важлива для ідентифікації елітних тварин, для виключення їх заміни, наприклад під час виставок або відправлення в інші міста. Чіпування або електронна ідентифікація тварин значно полегшить вам пошук тварини у разі втрати, а також це буде вирішальним агрограмантом у суперечці про те, хто власник тварини.

Процедура чіпування кішок та собак.

Перед початком чіпування обов’язково проводиться огляд тварини – не можна чіпувати хвору тварину, а також не можна двічі чіпувати. Чіп знаходиться у спеціальному шприці, який сам по собі герметично та стерильно упакований. Перед введенням чіпа місце уколу знезаражується. Чіп вводиться підшкірно в область холки (введення чіпа процедура не болісна, за відчуттями як звичайна ін’єкція). Дані про тварину та її господаря заносяться до ветеринарного паспорта встановленого зразка та до міжнародного свідоцтва про чипування, а також дані вносяться до єдиної міжнародної бази даних. Вся процедура чипування займає 15-20 хвилин. Чіпірувати собаку або кішку можна в будь-якому віці.

Стерильність та біосумісність чіпа гарантує відсутність реакцій відторгнення та знижує ймовірність міграції мікрочіпа. Через 5-7 днів після введення чіп оточується під шкірою щільнішою сполучнотканинною капсулою – він стає частиною підшкірного шару, видалити його можна тільки хірургічно. Чіп рентгеноконтрастний (видимий на ренгенівському знімку).

Електронний чіп сам по собі не передає хвиль та інформації. Він активізується лише спеціальним сканером, який відповідає міжнародним стандартам. У чіпі міститься лише його унікальний код, а вся інформація про тварину та її власника знаходяться у базі даних окремо.